بازاریابی و کسب و کار سالم و اصولی در اینترنت

آگهی ازمایشی . . .

صفحه اصلیفروشندگانتبلیغاتبازاریابیبازار مجازیتماس با مادرباره ماسایتهای ایرانیمدیریت

1398/7/28 یکشنبه

نام کاربری

کلمه عبور

 

 

 اعضای جدید فعال :  1. مدير سايت    2. بازاریاب آزمایشی         

 

در صورتیکه هنوز ثبت نام نکرده اید ابتدا متن زیر را به دقت مطالعه نموده، سپس فرم پایین صفحه را جهت ثبت نام کامل نمایید.

 

بازاریابی و کسب درآمد: 

شما می توانید در این بخش عضو شده و حساب خود را به  صورت کاملا رایگان فعال نمایید و از روشهای ساده زیر، صاحب یک درآمد ایده آل اینترنتی شوید.

1. هر گاه یک مشتری با کلیک بر لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی شما وارد سایت مسبی شود و یک محصول خرید نماید درصدی از قیمت فروش آن محصول (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول 950,000 ریال قیمت داشته باشد و پورسانت آن 5% باشد، بنابراین 47500 ریال به حساب شما افزوده می شود.

2. هر گاه یک مشتری با کلیک بر لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی یکی از زیرمجموعه های شما وارد سایت مسبی شود و یک محصول خرید نماید ده درصد پورسانت محصول به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول 950,000 ریال قیمت داشته باشد و پورسانت آن 5% باشد، بنابراین 4750 ریال به حساب شما افزوده می شود. یعنی اگر زیرمجموعه های کوشایی پیدا کنید بابت فعالیت آنها نیز درآمد کسب می کنید.

3. چنانچه شخصی توسط لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی شما به سایت مسبی وارد شده و به بخش ثبت سایت مراجعه کند و لینکی را با روش پرداخت نقدی ثبت نماید هر مبلغی به ما بپردازد 30 درصد آن مبلغ به حساب شما افزوده می شود.

  کسب و کار اینترنتی

درخواست واریز به حساب بانکی:

هر گاه مبلغ قابل برداشت شما به 100,000  ریال رسیده باشد، می توانید در روز شنبه هر هفته با ورود به سیستم، مبلغ مورد درخواست خود را انتخاب و دکمه مربوطه را کلیک نمایید. حداکثر 2 روز بعد از درخواست، مبلغ انتخاب شده، به حساب بانکی شما واریز می شود. و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می شود.


پورسانت محصول:

درصدی از قیمت فروش محصول می باشد که به فرد بازاریاب (معرف) تعلق می گیرد. 


زیر مجموعه:

به کسی که با کلیک بر لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی شما وارد سایت مسبی شود و در بخش بازاریابی عضو شود زیرمجموعه شما گفته می شود.


لینک اختصاصی:

جهت زیرمجموعه گیری، لینکی به شما داده می شود که تنها متعلق به شماست. شما می توانید آن لینک را با عناوین مناسب در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و یا آن را برای دیگران ایمیل کنید و یا در سایتهای پربازدید دیگران تبلیغ کنید. کسانی که توسط آن لینک به سایت وارد شوند و در بخش بازاریابی ثبت نام کنند زیرمجموعه شما خواهند شد. لینک اختصاصی از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول آدرس سایت masbi می باشد و بخش دوم نام کاربری شما. به عنوان مثال لینک زیر را در نظر بگیرید:

http://www.masbi.com?rgm=alireza

alireza به عنوان نام کاربری و مابقی لینک، آدرس سایت مسبی می باشد. هر گاه کاربری این لینک را کلیک نماید سایت مسبی باز می شود.

1. اگر آن کاربر محصولی را خرید نماید، پورسانت مربوط به آن محصول به درآمد alireza افزوده می شود.

2. اگر آن کاربر به درج لینک با روش پرداخت نقدی در صفحه ثبت سایت بپردازد. هر مبلغی را به مدیر سایت پرداخت کند 30% آن مبلغ، به حساب alireza اضافه خواهد شد.

3. اگر آن کاربر در بخش بازاریابی عضو شود زیرمجموعه Alireza خواهد شد و به ازای فعالیت وی نیز به درآمد Alireza افزوده می شود. (در بند 2 بالا توضیح داده شد)


در مورد لینک های بازاریابی:

پس از ثبت نام و ورود به سیستم، لیست محصولاتی که می توانید برای آنها بازاریابی کنید در جدولی به شما نشان داده خواهد شد. شما می توانید لینک مربوط به آن محصولات را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و چنانچه سایت یا وبلاگ ندارید برای دیگران ایمیل کنید و یا در سایتهای پربازدید تبلیغ کنید بدیهی است مشتریانی که توسط لینکهای بازاریابی شما به سایت مسبی وارد شده و محصول یا محصولاتی را خریداری نمایند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد. شما می توانید به انتخاب خودتان یک یا چند محصول را بازاریابی کنید (هر تعداد که دوست دارید). شما قادرید در هر زمان محصولات جدیدی را از آن جدول برای بازاریابی انتخاب نمایید.
کنار هر محصول قیمت و پورسانت آن نوشته شده است. کنار هر محصول لینکی نیز مشاهده می شود که به آن لینک بازاریابی همان محصول گفته می شود.

مثلا لینک بازاریابی زیر را در نظر بگیرید:
http://www.masbi.com?rgm=Alireza?p_id=12
این لینک بیانگر آن است که محصولی با کد 12 توسط یک بازاریاب با نام کاربری Alireza بازاریابی می شود. فرض کنید پورسانت این محصول 10% و قیمت آن 100 هزار تومان باشد، Alireza این لینک را در اینترنت تبلیغ می کند چنانچه یک مشتری بر این لینک کلیک نماید و وارد بخش خرید آن محصول شود و در نهایت محصول را خرید نماید 10 درصد قیمت آن محصول، یعنی 10 هزار تومان به حساب Alireza در سایت مسبی افزوده می شود. جالب است بدانید اگر آن مشتری در آن لحظه محصول دیگری را نیز انتخاب نماید باز هم Alireza به عنوان معرف وی ثبت خواهد شد و در صورت خرید آن محصول، پورسانت آن به Alireza تعلق می گیرد.
نکته: هر بازاریاب می تواند چندین لینک بازاریابی داشته باشد. اینکه شما برای چه محصولاتی بازاریابی کنید به عهده خود شماست و قدرت انتخاب دارید. باید بررسی کنید برای چه محصولاتی بهتر می توانید بازاریابی کنید.

پس از ثبت نام اطلاعات بیشتری در مورد لینکهای بازاریابی در اختیار شما قرار می دهیم.


اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با درج لینک و بنر اختصاصی و کد های اختصاصی و لینکهای بازاریابی خود در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و فروش محصولات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.


 

شرایط و مقررات بخش بازاریابی:

1: لطفا در بخش بازاریابی (کسب درآمد) تنها یک بار اقدام به ثبت نام نمایید.

2: عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سایت به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه می باشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل عدم آشنایی به قوانین از تایید آن سر باز زند.

3: بازاریاب باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام در سایتها جدا پرهیز نماید.

4: بازاریاب نباید برای هیچ سایت غیر اخلاقی و یا فیلتر شده تبلیغ نماید.

5: در هیچکدام از سایتهای بازاریاب نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران وجود داشته باشد.

6: بازاریاب باید قوانین کپی رایت داخلی و بین المللی و حقوق مولف و مصنف را رعایت نماید.

7: اعضایی که بیش از 3 ماه پیاپی به سیستم سایت وارد نشوند حذف خواهند شد. یعنی چنانچه یک بازاریاب در طول 90 روز حتی یک بار هم به پنل شخصی خود وارد نشود، از سایت حذف خواهد شد و مسلما تمام درآمد وی که کسب کرده از بین خواهد رفت. بنابراین تقاضا دارم به این مورد توجه کنید تا متضرر نشوید.

8. هر بازاریاب پس از ثبت نام 5 روز فرصت دارد تا حساب خود را به صورت کاملا رایگان فعال کند.

 

لطفا ابتدا توسط فرم زیر در سایت ثبت نام کنید. بلافاصله پس از ثبت نام ایمیلی از طرف سایت برای شما ارسال می شود بنابراين به صندوق ايميل خود مراجعه كرده و آن ایمیل را مطالعه كنيد سپس رمز محرمانه موجود در آن ايميل را یادداشت کنید. سپس با استفاده از رمز محرمانه، حساب خود کاملا رایگان فعال نمایید.
نکات مهم ثبت نام:

1. در هنگام ثبت نام در وارد كردن آدرس ایمیل، دقت كنيد. زیرا رمز محرمانه جهت فعالسازی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. آدرس ایمیل وسیله ارتباط ما با شماست.

2. لطفا پس از ثبت نام حتما ايميل باكس خود را چك كنيد. در صورتيكه در بخش Inbox ايميلي از طرف ما نيافتيد بخش Spam و يا Bulk ايميل خود را نيز چك كنيد.

3. شماره حساب باید به نام خودتان باشد. اگر حساب سیبا بانک ملی یا سپهر بانک صادرات ندارید، میتوانید بعد از افتتاح یکی از حسابهای فوق، شماره حسابتان را در پنلتان وارد نمایید.

4. پس از ثبت نام، تغییر آدرس ایمیل و تغییر نام و نام خانوادگی هرگز امکان پذیر نخواهد بود. پس در صحیح وارد کردن آنها دقت کنید.

 

 

فرم عضویت در بخش بازاريابي (كسب درآمد)

       

 

 بین 6 تا 10 کاراکتر

نام کاربری (با حروف انگلیسی) 

 

 بین 6 تا 10 کاراکتر

کلمه عبور (با حروف انگلیسی) 

 

تکرار کلمه عبور 

 

نام و نام خانوادگی (فارسی) 

 
روز   ماه   سال

تاریخ تولد      

 

شماره تلفن (مثلا 09171746441) 

 

ایمیل (مثلا milad_1320@yahoo.com)    

آدرس سايت (اختياري)

شهر محل سکونت  

 

آدرس دقیق محل سکونت یا محل کار  

 
 

 

 
 

حساب بانکی باید به نام خودتان باشد. اگر حساب سیبا بانک ملی یا سپهر بانک صادرات ندارید، میتوانید بعد از افتتاح یکی از حسابهای فوق، شماره حسابتان را در پنلتان وارد نمایید.

 

 

نام بانک 

نوع حساب 

 

شماره حساب بانکی (13 رقم) 

شماره کارت بانکی (16 رقم)

 

 
 

 
   

 

©1385-1398 Masbi

طراحی سایت